HÜRREM HAMAM OTU YAĞI KULLANIMI

HÜRREM HAMAM OTU YAĞI KULLANIMI

Geçmişten günümüze taşınan saray geleneğini sürdürmek artık çok kolay! Hamam geleneğinin keyfini hamam otu ile sürmeniz için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Çok kısa bir sürede istenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulmak istiyorsanız Hürrem Hamam Otu Yağını denemeniz de fayda vardır.

Hamam otunun doğal yapısında bulunan zehirlerden kurtularak ileri teknoloji ile faydalı özleri alınarak hazırlanan Hürrem Hamam Otu yağı vücudunuzdaki istenmeyen tüyleri kopararak değil kökünden alarak temizlemektedir. Kullanımına devam ettiğiniz sürece de 5 seans sonra istediğiniz pürüzsüzlüğe ulaşma imkanına sahipsiniz.

Hürrem Hamam Otu yağının kullanmak için öncelikle uygulama yapacağınız bölgeyi temizlemelisiniz. Temizleme sonrasında Hürrem Hamam Otu yağını bölgeye uygulayabilirsiniz. Bölgeye uygulama yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç unsur da söz konusudur. Hürrem Hamam Otu Yağı bölgeye masaj yaparak uygulanmalıdır. Temiz olan bölgeye uygulanacak Hürrem Hamam Otu yağı iyice cilde emdirilmelidir. Hürrem Hamam Otu yağının kullanımı ise 6 seans olmalıdır. Hürrem Hamam Otu Yağı istenmeyen tüylerinizi koparak kısaltma değil kökünden alarak tüketme amacı ile üretilmektedir. Bu nedenle Hürrem Hamam Otu yağında tüy dökücü özellikteki bazı maddelerde kullanılmaktadır. Teknolojik yöntemler ile zehri giderilen ve alerjin yapmayan Hürrem sultan otu aynı zamanda cildinize ihtiyacı olan vitamini verebilmesi için pek çok vitamin ile de takviye edilmiştir. Hürrem hamam otu bitkisi ile istenmeyen tüylerinizden kurtularak binlerce yıllık saray geleneğini de devam ettirmiş olacaksınız.

Asırlardır var olan ve özelliklerini günümüze taşıyan hamam otu bitkisi sizlerin daha kolay uygulama yapabilmesi için kokusuz forma getirilmiş ve kolay sürülebilir yağ elde edilmiştir. Alerjen özellik göstermeyen ürün her cilt tipine uygundur ancak her üründe olabileceği gibi bazı hassas bireylerde kızarıklık gibi görülmemesi gereken bir durum söz konusu olduğunda kullanmamanız da fayda vardır.

HÜRREM HAMAM OTU YAĞI KULLANIMI” üzerine 5 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>