HAMAM OTU YAĞI

HAMAM OTU YAĞI

Binlerce yıllık geleneği evinize taşıyarak güzelliğinizi pürüzsüz hale getirebilirsiniz. Saraylardan gelen güzelliği yaşamak ve yaşatmak için hamam otu yağı idealdir. Önceden zırnık otu olarak bilinen bitki hamamlarda tüy dökücü olarak kullanıldığı için zamanla hamam otu olarak anılmaya başlamıştır.

Hamamlarda gelen bu doğal sırrı günümüze yansıtan hamam otu yağları, sizlerin istemediğiniz tüylerden kurtulmanız için en koyla ve en masrafsız yoldur. Çok uygun fiyatlara temin edebileceğiniz hamam otu yağı sizin için son teknoloji yöntemi ile üretilmektedir. Hamam otu yağı içeriği tamamen doğal hamam oyu olup hamam otu haricinde tüy dökücü bazı maddeler ve cildin ihtiyaç duyduğu vitaminleri de içermektedir. Hürrem Hamam Otu Yağı ile Tüylerinizden kolayca kurtulabileceğiniz gibi cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı da sağlayarak cildinizi besleyebileceksiniz.

Saf halde fazla miktarlarda kullanımı tehlikeli ve zehirli olan bu otun miktarını iyi ayarladığınızda bir mucizeye dönüşmektedir. Satın alarak yağ formunda temin edeceğiniz ürünlerde hamam otunun miktarı iyi ayarlandığı için zehir etkisi giderilip ziyade tüy dökücü özelliği ortaya çıkarılmıştır. Bu ürünler kesinlikle doktor tarafından reçete edilmeyen ürünler için tıbbi kullanımı yoktur. Hamam Otu Yağı hiçbir şekilde dahilen yani ağız yolu ile alınarak mide ve sinirim organlarına gitmemesi gerekir. Dahilen alınmayan bu ürünlerin kullanımı sadece temiz olan cilt bölgesine masaj şeklinde sürülerek gerçekleştirilmektedir. Hamam otu yağı üzerine yapılan çalışmalarda cildi tahriş edici herhangi bir bulguya rastlanmamıştır. Alerjen etki göstermeyen hamam otu yağı, her cilt tipi için de uygundur. Tüm bunlara rağmen bireye özgü hassaslıklar meydana gelebilir. Böyle durumlarda ise ürünün kullanılması hemen kesilmelidir. Genel anlamda ise ürünü kullanmakta sıkıntı yoktur ve isteyen her birey çok uygun fiyatlara ürünü temin ederek istenmeyen tüylerinden çok kısa bir sürede kurtulabilir.

Hürrem Hamam Otu Yağı Resmi Satış Sitesi
Sipariş Ve Bilgi Hattı: 212 511 98 98

HAMAM OTU YAĞI” üzerine 4 düşünce

  1. her firmanın kendine göre satış politikası da farklı olabilir. biz yüksek miktarda daha uyguna ürün temin edebilmekteyiz. bu nedenle de diğer firmalara göre daha uygun fiyata satış yapabilmekteyiz.

    orjinal ürün için mutlaka faturalı ve hologramlı ürünleri tercih ediniz. faturasız ve hologramsız ürünleri kesinlikle kullanmayınız. aktar, radyo vb. yerlerden ürün almayınız. satın aldığınız ürünleri kapıda ödeme seçeneği ile alınız, ödeme yapmadan önce ürünü kontrol ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>